Vėjo greitis ir kryptis
Greitis

1 km/h

Kryptis

310°

Naujas CITUS projektas Vilniuje – „PaJustis“

Naujas CITUS projektas Vilniuje – „PaJustis“

Grįžti atgal

Sostinės Justiniškių mikrorajone, buvusio Buivydiškių dvaro pašonėje, „Citus“ pradeda projektą „PaJustis“, kurį sudarys penki triaukščiai daugiabučiai su 100 butų ir 80 dviejų aukštų kotedžų. Projekto pardavimai startuoja lapkričio 27 d., o namus planuojama pradėti statyti dar šiais metais: pirmiausia iškils pirmasis kotedžų etapas, o daugiabučiai – antruoju ir trečiuoju etapais. Visus keturis etapus ketinama baigti 2022 m.

15min.lt rašo: „Citus“ Justiniškėse stato naujus daugiabučius ir kotedžus“

Sostinės Justiniškių mikrorajone, buvusio Buivydiškių dvaro pašonėje, „Citus“ statys penkis triaukščius daugiabučius su 100 butų ir 80 dviejų aukštų kotedžus, kurie bus statomi keturiais etapais. Bus galima rinktis iš skirtingo ploto bei išplanavimo 1–3 kambarių butų, siekiančių 32–64 kv. m arba 3–5 kamb. kotedžų, siekiančių 62–95 kv. m. Projekto pardavimai startuoja lapkričio 27 d., rašoma pranešime žiniasklaidai.

Numatytos investicijos į projektą sieks apie 9,5 mln. eurų. Į projektą CITUS įmonių grupė investuoja kartu su partneriais, užsienio kapitalo įmone „Allied Investment Group“.

„Su būsto projektais nesame pirmieji šioje miesto dalyje, tačiau matome didelį jos potencialą. Gamtą ir žalumą dovanoja visiškai šalia buvęs Buivydiškių dvaras. Jo palikimas – net septyni tvenkiniai, kurių artimiausias telkšo mažiau nei už 100 m, nedideli, jaukūs miškeliai pasivaikščiojimams. Aplink – puikiai išvystyta Justiniškių ir Pilaitės infrastruktūra: mokyklos, darželiai, parduotuvės, sveikatos priežiūros įstaigos, laisvalaikio, poilsio ir kultūros vietos, svarbios gatvės, kuriomis greitai ir lengvai pasiekiamas Vilniaus centras“, – teigia „Citus“ direktorius Mantas Galdikas.

Antrasis privalumas, kurį jis įvardija – netoli esantis Vakarinis aplinkkelis, kuris ne tik yra svarbi viso Vilniaus transporto arterija, bet greta jo kuriasi verslo centrai, taigi ir darbo vietos; statomas „Vilnius Outlet Park“. Miesto savivaldybė yra numačiusi toliau plėtoti aplinkkelio jungiamąją infrastruktūrą, todėl greta esančių būstų vertė ateityje augs.

M. Galdikas džiaugėsi, kad į „Citus“ pasiūlą vėl grįžo kotedžai, kurių didesnio pasirinkimo įmonė neturėjo nuo „Karaliaučiaus slėnio“ projekto užbaigimo, o būsto mieste su individualaus namo privalumais poreikis rinkoje yra, vertina „Citus“ direktorius.

„PaJustis“, kaip ir kiti „Citus“ kuriami projektai, turės charakteringus bruožus: uždarą teritoriją, ekonomiškus būstus, skirtingas laisvalaikio erdves įvairaus amžiaus gyventojams, žaliąsias erdves bei kitus privalumus. Jauki, mažaaukštė, kvartalo tipo gyvenvietė, kurios projektuotojais pasirinkta įmonė „Projektavimo sprendimai“, pasižymės natūralių spalvų vieninga architektūra, fasadai bus dengti klinkeriu bei dekoratyviniu tinku.

Namuose bus įrengtas ekonomiškas dujinis šildymas, numatoma įdiegti saulės elektrinę, kuri energija aprūpins bendrąsias projekto erdves. Galimybė įsirengti savo saulės elektrines kiekviename kotedže bus sudarytos ir visiems „PaJustis“ namų naujakuriams. Visi butai pirmuose aukštuose bei, kaip įprasta, visi kotedžai turės atskirus nuosavus kiemelius. Projekte numatyta įrengti 240 antžeminių parkavimo vietų.

Projekte daug dėmesio skirta vidinės teritorijos sutvarkymui ir bendruomeniškos kaimynystės formavimui. Čia, išnaudojant natūralų reljefą, bus sukurta didelė, į kalvą kylanti laisvalaikio erdvė, kurioje atskiros zonos lauks skirtingo amžiaus gyventojų: jie čia ras vaikų žaidimo aikštelę su dviem ypač ilgomis čiuožynėmis, sporto aikštelę su treniruokliais. Mažiausiesiems gyventojams bus įrengta atskira, aptverta zona, o abi šios erdvės bus įrengtos pirmajame etape, todėl ja džiaugtis galės jau anksčiausiai įsikūrę gyventojai.

Suaugusiems bus skirta kepsnių ir griliaus zona, teniso, futbolo ir šachmatų stalai, kino amfiteatras. Net gyventojų augintiniai nenuobodžiaus – jiems skirta dresavimo zona ir prausimo įrenginys, kuriuo taip pat bus galima plauti dviračius.

„PaJustis“ namus, planuojama pradėti statyti dar šiais metais: pirmiausia iškils pirmasis kotedžų etapas, o daugiabučiai – antruoju ir trečiuoju etapais. Visus keturis etapus ketinama baigti 2022 m.

Tai jau ketvirtasis naujas „Citus“ projektas 2020 m. ir šeštasis, kuriame iki metų galo planuojama pradėti statybas. Birželį darbai prasidėjo Vilniuje, Lazdynėliuose esančiame projekte „Būk čia“ bei antrajame „Miško ardų“ etape Burbiškėse; liepą – „Klevų namuose“ ir „Radio city“ (abu – Kaune: Dainavos bei Žaliakalnio mikrorajonuose); spalį paskelbta apie „Link Ten“ projekto pradžią sostinės Šnipiškėse. Visuose projektuose bendrai, kartu su „PaJustis“ namais pasiūlyta beveik 550 būstų Vilniuje ir 520 – Kaune.

Skaičiai ir faktai

 • Projekto adresas – Mozūriškių g. 190 Vilnius;
 • Planuojamos investicijos į projektą – apie 9,5 mln. Eur;
 • Pastatai – penki triaukščiai daugiabučiai namai, dviejų aukštų kotedžai; pastatų energinio efektyvumo klasė – A+;
 • Bendras parduodamas plotas – apie 11 290 kv. m;
 • Parkavimo vietų skaičius – 240 (antžeminės);
 • Planuojama statybų pradžia – 2020 m. lapkritis (I etapas), pabaiga – 2021 m. gegužės mėn. (80 proc. baigtumas);
 • Daugiau informacijos – www.pajustis.lt.

Kotedžai

 • Būstų skaičius – 80 kotedžų; kambarių skaičius – 3–5; plotas – nuo 62 iki 95 kv. m;
 • Etapų skaičius – 4;
 • Kainos – nuo 1 297 Eur/kv. m;
 • Parduodamas plotas – apie 5 880 kv. m;

Butai

 • Būstų skaičius – 100 butų; kambarių skaičius – 1–3; plotas – nuo 34 iki 64 kv. m;
 • Etapų skaičius – 2;
 • Kainos – nuo 1 540 Eur/kv. m;
 • Parduodamas plotas – apie 4 410 kv. m.

 

 

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/nekilnojamasis-turtas/citus-justiniskese-stato-naujus-daugiabucius-ir-kotedzus-973-1413222.

Tapkite CITUS draugais socialiniuose tinkluose ir sužinokite dar daugiau naujienų!