Vėjo greitis ir kryptis
Greitis

2 km/h

Kryptis

191°

CITUS pradeda antrojo „Miško ardų“ etapo statybas

CITUS pradeda antrojo „Miško ardų“ etapo statybas

Grįžti atgal

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Citus“ Vilniuje pradeda daugiabučių projekto „Miško ardai“ antrąjį etapą. Į 119 butų Burbiškėse, Burbiškių g. 6, įmonė pranešė investuosianti 9,6 mln. Eur. Šį etapą planuojama baigti 2021 m. antrąjį ketvirtį.

VŽ.lt rašo: „Į antrąjį „Miško ardų“ etapą „Citus“ investuoja 9,6 mln. Eur“

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Citus“ Vilniuje pradeda daugiabučių projekto „Miško ardai“ antrąjį etapą.

Į 119 butų Burbiškėse, Burbiškių g. 6, įmonė pranešė investuosianti 9,6 mln. Eur. Šį etapą planuojama baigti 2021 m. antrąjį ketvirtį.

Per vienerius metus „Miško arduose“ pastatytas pirmasis etapas, kuriame 85% butų iš 105 jau parduoti. Investicijos į pirmąjį etapą – apie 8,3 mln. Eur. Šiuo metu atliekami baigiamieji pirmojo etapo statybos darbai, įrengiamas gerbūvis: vidinis parkas su baseinu, poilsio kupolu, griliaus zona, sporto erdvėmis ir kita.

„Miško ardų“ projektas „Citus“ yra labai svarbus, o tuo pačiu – sudėtingas. Nors pirmuose dviejuose etapuose yra daug tvirtų sutarčių (rezervuota 41% ir 85% butų), tačiau pabaigti pirmąjį ir pradėti antrąjį etapą turime didelio neapibrėžtumo sąlygomis. Karantino metu susidūrėme su nemažai iššūkių: sutriko medžiagų tiekimas, rangovai sprendė, kaip užtikrinti nenutrūkstamą darbą, kai paskelbus karantiną darbuotojai iš kitų šalių išvyko namo, o nauji atvykti negalėjo. Taip pat sulėtėjo ir valstybės institucijų darbas, todėl ilgiau užtruko statybų dokumentų tvarkymas. Nors dabartinė būsto rinkos situacija vis dar verčia atidžiai vertinti sprendimus dėl investicijų, džiaugiamės klientų pasitikėjimu ir sustyguotais darbo procesais, leidžiančiais tęsti projektą be pertraukų“, – pranešime cituojamas Mantas Galdikas, „Citus“ direktorius.

„Miško arduose“ planuojami trys A+ energinio efektyvumo klasės etapai, kuriuose numatyta įrengti 286 butus. Po namais projektuojamos 328 vietos automobiliams. Bendros investicijos į projektą turėtų siekti apie 24 mln. Eur. „Miško ardų“ architektūrinius sprendinius sukūrė „Vilniaus architektūros studijos“ komanda, o statybų valdymą vykdo „Citus Construction“.Plačiau: https://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2020/06/23/i-antraji-misko-ardu-etapa-citus-investuoja-96-mln-eur#ixzz6QTSL4vPz.


Tapkite CITUS draugais socialiniuose tinkluose ir sužinokite dar daugiau naujienų!