Vėjo greitis ir kryptis
Greitis

1 km/h

Kryptis

310°

#CitusDNR

Apie Citus

Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome savojo kelio ir unikalios sėkmės formulės.

Mums rūpi ateitis, todėl investuojame į tas socialinių ir technologinių inovacijų sritis, kur kiti nesidairo, orientuojamės į nišinius projektus bei sprendimus, diegiame technologijas, kurios taps ateities standartu.

Tačiau unikalumas – ne vien techniniai sprendimai. Žmonės vis labiau nesąmoningai siekia būti tarp panašaus socialinio portreto, pomėgių žmonių, tad savo projektuose skatiname ir savitų bendruomenių kūrimąsi.

Kuriame namus skirtinguose segmentuose, miestuose, vietose ir skirtingiems žmonėms. Bet juos – kaip ir mūsų komandą – vienija drąsa, aktyvumas bei meilė gyvenimui. Visi mūsų projektai yra unikalūs bei išskirtiniai: savo idėja, koncepcija ir vertėmis, kurias dovanojame mūsų namų gyventojams. Tai ne vien pastatai, tai – jūsų Namai.


Sukurta būstų3143

Sukurta būstų 3143

Įgyvendinta projektų (ir jų etapų)24

Įgyvendinta projektų (ir jų etapų) 24

Šiais laikais, kai informacijos yra labai daug ir apie viską galima sužinoti, inovacijos vertę sukuria tada, kai jomis yra dalijamasi, jos pritaikomos, o ne tada, kai iš jų kuriami mitai.

CITUS vadovas Mindaugas Vanagas

Edukuojame visuomenę bei rinką, nes tikime, kad inovacijos ir technologijos yra vertingos tiek, kiek jos panaudojamos ir sukuria vertę. Patys daug mokomės, klystame ir tobulėjame kasdien. 

Tokia strategija ir vertybės pasiteisino: mūsų įgyvendintų ir įgyvendinamų projektų kiekis sparčiai auga, mumis pasitiki klientai konkurencingose Vilniaus bei Kauno rinkose. Rikiuojamės tarp rinkos lyderių – pagal rezervuotų būstų skaičių esame tarp TOP5 Lietuvoje.

Norite pamatyti daugiau mūsų įgyvendintų vizijų? Kviečiame susipažinti su kitais išskirtiniais ir pripažintais CITUS projektais.

Tempti