Vėjo greitis ir kryptis
Greitis

5 km/h

Kryptis

280°

„Citus“ rezervuotų būstų skaičius augo trečdaliu

„Citus“ rezervuotų būstų skaičius augo trečdaliu

Grįžti atgal

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Citus“ suskaičiavo, kad pernai savo valdomuose projektuose rezervuoto būsto kiekį užaugino 29% iki 426.

    

VŽ.lt rašo: „Citus“ rezervuoto būsto kiekį pernai augino trečdaliu“

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Citus“ suskaičiavo, kad pernai savo valdomuose projektuose rezervuoto būsto kiekį užaugino 29% iki 426.

Vilniuje buvo rezervuoti 318 butai ir kotedžai, Kaune – 108. Tai yra trečdaliu daugiau nei per 2018 m., kai buvo rezervuota 330 „Citus“ plėtojamų būstų, praneša bendrovė.

Sostinėje rezervuotų būstų kiekis „Citus“ valdomuose projektuose augo 63%.

Čia populiariausias buvo „Karaliaučiaus slėnis“ Pilaitėje, taip pat „Miško ardai“ Burbiškėse bei spalį pristatyme projekte „Būk čia“ Lazdynėliuose.

Kaune 2019 m. daugiausiai butų buvo rezervuota „Klevų namų“ projekte. Neliko laisvų butų „Jonučių namuose“, „Kauno senamiesčio apartamentuose“, „Telegrafe“.

Bendrovės analitikai skaičiuoja, kad Vilniuje pernai populiariausi rajonai tarp naujo būsto ieškančių pirkėjų buvo Pilaitė, Šnipiškės, Pašilaičiai, Naujamiestis, Žirmūnai ir Lazdynėliai. Šiuos rajonus pernai pasirinko 59% naujų būstų pirkėjų.

Kaune daugiausia naujų būstų nupirkta Dainavoje, Vilijampolėje, Romainiuose ir Aleksote.

„Citus“ ekspertų teigimu, paskutinius kelis metus Vilniuje vis daugėja itin prabangių, prestižinės klasės būstų, ėmė trauktis santykinė ekonominės klasės būsto dalis.

„Šiemet būsto kainos turėtų stabilizuotis ir gali augti iki 4%. Augantys pirkėjų lūkesčiai projektų koncepcijai, aplinkai bei griežtėjantys techniniai ir energiniai reikalavimai toliau ryškins skirtingus segmentus, kuriuose kainų pokyčiai bus nevienodi“, – rašoma pranešime.Skaitykite daugiau: https://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2020/01/06/citus-rezervuoto-busto-kieki-pernai-augino-trecdaliu.Tapkite CITUS draugais socialiniuose tinkluose ir sužinokite dar daugiau naujienų!