Vėjo greitis ir kryptis
Greitis

1 km/h

Kryptis

310°

„Citus“ stiprina vadovų komandą ir ieško naujų galimybių

„Citus“ stiprina vadovų komandą ir ieško naujų galimybių

Grįžti atgal

„Citus“ įkūrėjas Mindaugas Vanagas nuo šiol daugiau dėmesio ir laiko skirs formuojamos įmonių grupės strategijos įgyvendinimui: investicijų paieškai, naujiems verslams ir projektams, o „Citus“ direktoriaus poziciją iš jo perima Mantas Galdikas.

    

„Citus“ stiprina vadovų komandą ir ieško naujų galimybių

NT projektų plėtros ir valdymo įmonės „Citus“ įkūrėjas Mindaugas Vanagas nuo šiol daugiau dėmesio ir laiko skirs formuojamos įmonių grupės strategijos įgyvendinimui: investicijų paieškai, naujiems verslams ir projektams, o „Citus“ direktoriaus poziciją iš jo perima Mantas Galdikas.

„Šiam žingsniui ruošėmės jau nuo 2018 metų. Norime Lietuvoje įdiegti vakarietišką investicijų valdymo modelį, kuris leistų per kelis metus pritraukti stambius investuotojus, o kartu – ir ženklias investicijas. Todėl formuojamai „Vanagas Group“ ir jai priklausančioms įmonėms dabar reikės skirti daug laiko“, – sako Mindaugas Vanagas.

Visiškai iš „Citus“ veiklos M. Vanagas neatsitrauks: „2010 metais pradėjau būtent nuo išskirtinių NT projektų kūrimo ir šiandien išskirtinės būsto koncepcijos yra „Citus“ ženklo DNR. Man tai labai svarbi sritis, todėl joje toliau dalyvausiu. O Mantas Galdikas perims vadovavimą visai operacinei įmonių veiklai, didins efektyvumą, stiprins jų pozicijas rinkoje. Žinau, kad jam tai puikiai seksis“.

Paskutinius dvejus metus „Citus“ daug investavo į procesų tobulinimą ir optimizavimą, projektų valdymo kompetencijų stiprinimą, todėl karantino metu susiklosčiusias sąlygas įmonė pasitiko pasiruošusi.

„Pasidėjęs laikotarpis rinkoje tikrai nebus lengvas, tačiau tokiu metu dažnai pasitaiko ir itin gerų galimybių.“ – teigia M. Vanagas, – „Norint jas pasiimti, reikia skirti laiko ir pastangų. Ne mažiau svarbios yra ir operacinė veikla bei projektų kontrolė, todėl perleidžiu jas naujam vadovui.“

Mantas Galdikas yra sukaupęs didelį vadybos ir projektų valdymo bagažą: anksčiau jis vadovavo įmonių grupei „AXIOMA“, „Axis Industries“, keletui kitų UAB „ICOR“ grupės įmonių.

„Su Mantu esame pažįstami daugiau nei 5 metus, kartu baigėme vadovų magistrantūros studijas ISM universitete. Kai teko rašyti bendrą darbą, pasirinkome analizuoti būtent „Citus“. Taigi, Mantas jau pažįsta įmonę, matau, kad mūsų verslo suvokimas ir vertybės yra labai artimos“, – sako M. Vanagas.Tapkite CITUS draugais socialiniuose tinkluose ir sužinokite dar daugiau naujienų!