Pradžia
Praleisti
Nuspausk ir
 laikyk
Pradžia
„Aeronamų“ sprendimai: išmanūs namai, kuriuose gera „Aeronamų“ sprendimai: išmanūs namai, kuriuose gera
2018-10-09

„Aeronamų“ sprendimai: išmanūs namai, kuriuose gera

Inovacijų projekte „Aeronamai“ taikomi moderniausi energinio efektyvumo sprendimai. Tačiau nepamirštos ir kasdienio komforto bei gyvenimo kokybės detalės: įmonės „iHouse“ įdiegta sistema valdo apšvietimą, muziką, žaliuzes, apsaugos sistemą ir kitas.
Daugiau
„Aeronamų“ sprendimai: išmanūs namai, kuriuose gera

Kiti tinklaraščio įrašai

2018-09-24

„Aeronamų“ sprendimai: išmanusis sistemų valdymas

Inovacijų projekte „Aeronamai“ taikomi moderniausi energinio efektyvumo sprendimai. Namo klimatą reguliuoja išmanioji "Danfoss Link" sistema, kontroliuojanti šildymą ir vėdinimą, kuri automatiškai paskaičiuoja, kada įjungti vieną ar kitą funkciją.
2018-09-06

15min.lt rašo: „Stoglangiai: kaip jie padeda efektyviai išnaudoti erdves po stogu?“

Turbūt ne vienas yra pratęs sunerimti, kai dideli lašai pradėję kristi iš dangaus ir tamsūs debesys perspėja: „Vėl neuždariau prieš išeidamas langų balkone, viskas bus šlapia!“. Šiandien tuo rūpintis naujus langus įsidėję gyventojai neturėtų – naujausių technologijų sensoriai pajutę pirmuosius lašus patys užveria stoglangius ir langus. Inovatyvūs stogo langai šiandien pateisina gyventojų poreikius su kaupu, tačiau galioja stereotipas, kad projektuojant namą investicija į juos gali kirsti per piniginę. Kaip yra iš tiesų rinkoje ir kiek verta skirti stoglangiams?
2018-08-31

„Aeronamų“ sprendimai: „įdarbinta“ saulė

Inovacijų projekte „Aeronamai“ taikomi moderniausi energinio efektyvumo sprendimai. Švariausia energija – iš gamtos. Galinga „Aeronamų“ saulės jėgainė užtikrina, kad pastatui ištisus metus beveik visai nereikėtų papildomos elektros energijos.