Pradžia

Pirmasis Baltijos šalyse

Šalia vieno seniausių Europoje S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo Kaune vystomi Aeronamai yra unikalūs tuo, kad projekte pristatomos technologinės ir socialinės inovacijos yra orientuotos į ateities tendencijų formavimą. Projektas bus atviras visuomenei, NT rinkos specialistams, žiniasklaidai ir bus pirmasis demonstracinis NT inovacijų projektas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse
A++ pasyviame name
A++ pasyviame name

Projektas taps pirmuoju Vokietijos „Passivhaus“ institute sertifikuotu statiniu, užtikrinančiu ilgalaikę būsto vertę bei tvarumą. Taip pat Aeronamai bus pirmasis demonstracinis projektas, sertifikuotas A++ klasei, o ši klasė statiniams Lietuvoje bus privaloma tik nuo 2021 m.
Partnerių sprendimai ir kompetencija – atviri visuomenei bei specialistams
Partnerių sprendimai ir kompetencija – atviri visuomenei bei specialistams

Dalyje projekto bus organizuojamos atvirų durų dienos, kurių metu lankytojai galės susipažinti su įgyvendintais sprendimais ir įdiegtomis socialinėmis bei technologinėmis inovacijomis.
Projekto stiprybė – partneriai, geriausios rinkos įmonės ir svarbiausios asociacijos, kurių kompetentingi atstovai dalysis ekspertinėmis žiniomis ir pristatys inovatyviausius sprendimus „Master Class“ mokymų, skirtų NT rinkos specialistams, metu.
Tvarumas, „komfortas plius“, atvirumas
Tvarumas, „komfortas plius“, atvirumas

Projekto sumanytojas Mindaugas Vanagas: „Aeronamus kūrėme pirmiausia kaip iššūkį sau, mūsų įmonei – norėjome išsibandyti ir patikrinti tam tikrus sprendimus, kuriuos ketiname diegti savo būsimuose projektuose. Projekto įgyvendinimą lydi trys vertybės: tvarumas, „komfortas plius“ ir atvirumas. Todėl norime pakviesti su juo susipažinti visus besidominčius nekilnojamojo turto ateitimi ir galimybėmis. Šiais laikais, kai informacijos yra labai daug ir apie viską galima sužinoti, inovacijos vertę sukuria, kai jomis yra dalijamasi, jos pritaikomos, o ne tada, kai iš jų kuriami mitai“